بررسی مشخصات و قیمت دستگاه های قوطی پرکن « شرکت آریا صنعت البرز »

دستگاه های قوطی و کیسه پرکن شرکت آریا صنعت البرز

دستگاه های قوطی پرکن همان طور که از نامشان پیداست محصولات و مواد مورد نظر را در قوطی های پلاستیکی، فلزی، شیشه ای و یا مقوایی پر کرده و آن را بسته بندی می کنند.

تمامی دستگاه های بسته بندی و قوطی پرکن شرکت آریا صنعت البرز مجهز به سیستم PLC و HMI  لمسی جهت کنترل بهتر و راحت تر دستگاه می باشند. همچنین این دستگاه ها توسط مهندسین مجرب طراحی و نقشه اجرایی آن به تکنسین ها و مونتاژ کارهای خبره سپرده می‌شود. از طرفی تمامی لوازم اولیه، اعم از برقی و مکانیکی از بهترین و مرغوب ترین برند ها تهیه می شود که تمامی اینها در نهایت منجر به ساخت دستگاهی با کیفیت عالی با بهترین و بالاترین کارایی و رضایت مشتریان محترم می گردد.

پی ال سی دستگاه های بسته بندی آریا صنعت البرزمانیتور لمسی دستگاه های بسته بندی آریا صنعت البرز

 

دستگاه های قوطی پرکن انواع مختلفی دارند که عبارتند از : قوطی پرکن پودری، قوطی پرکن حجمی، قوطی پرکن دو توزین و قوطی پرکن چهار توزین.

قوطی پرکن پودری مخصوص پر کردن انواع مواد و محصولات پودری از قبیل ادویه جات، آرد، پودر قهوه و کاکائو، پودر های شیمیایی و دارویی.

 

دستگاه قوطی پرکن پودری آریا صنعت البرز

 

قوطی پرکن حجمی مخصوص پر کردن انواع مواد و محصولات گرانولی همگن از قبیل حبوبات، غلات، خشکبار، پروتئین سویا، شکر، نمک کریستال، پودر ژله، پودر شوینده مواد شیمیایی و دارویی.

 

دستگاه قوطی پرکن حجمی آریا صنعت البرز

 

قوطی پرکن های دو توزین و چهار توزین مخصوص پر کردن انواع مواد و محصولات گرانولی از قبیل برنج، میوه و سبزیجات خشک، حبوبات و خشکبار، مواد شیمیایی و دارویی.

 

دستگاه قوطی پرکن دو توزین آریا صنعت البرزدستگاه قوطی پرکن چهار توزین آریا صنعت البرز

 

کیسه پرکن تک توزین و دو توزین مخصوص پر کردن انواع مواد و محصولات گرانولی درکیسه، کارتن و گونی در وزن های یک تا ۵۰ کیلوگرم.

 

دستگاه کیسه پرکن دو توزین آریا صنعت البرز

 

پرکن های توزین دار دارای سیستم توزین و لودسل میباشند که توسط PLC کنترل می شوند.

هر یک از این دستگاه های قوطی و کیسه پرکن، با توجه به نوع محصول و شکل بسته، از 85 الی 110 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند.

از همراهی شما سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در خصوص نحوه سفارش دستگاه و قیمت به روز آن، با شماره های ذکر شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

 

موفق و پیروز باشید.

« آریا صنعت البرز » طراح، سازنده و صادر کننده انواع دستگاه های قوطی و کیسه پرکن

 

 لینک ویدیوی کارکرد قوطی پرکن پودری 

بسته بندی پودر و ادویه جات آریا صنعت البرز